Ця платформа є можливістю для молодих людей висловити свою думку про власне благополуччя та життя у вашому місті. Для цього ви можете пройти опитування, відповівши на питання анкети індексу благополуччя молоді(ІБМ). Вашу думку буде враховано під час розрахунку індексу.

 

Ви також можете пройти інші опитування про ваше місто на різні теми, наприклад, щодо доступності послуг охорони здоров’я або освітніх закладів.

 

За участь у опитуванні ІБМ та за кожне інше опитування ви отримуєте бали, які можна обміняти на промокоди на цій же платформі (у розділі «Промокоди»). Промокоди можна використовувати для отримання знижок на товари і послуги у торгівельно-розважальних закладах вашого міста або інтернет-магазинах.

 

Кількість балів за кожне опитування зазначено перед початком кожного з них. Для того щоб їх отримати, необхідно відповісти на всі запропоновані анкетою питання опитування, тобто дійти до кінця анкети. Анкету можна проходити частинами, тобто зберігати на тому місці, де ви зупинилися і продовжити іншим разом. Лише після повного закінчення анкети, бали зараховуються на ваш профіль на платформі.

 

Якщо ви бажаєте використати ваш промокод, зазначте його під час покупки у магазині або іншому закладі, які є партнерами ІБМ у вашому місті.